אודות הקורס שקבוצה זו לומדת

קורס ACI מס' 10: המדריך ללוחם הרוח, חלק א'

שלב שלישי בלימודי ה-Madhyamika, דרך האמצע.

קורס זה מבוסס על ספרו הנודע של החכם הבודהיסטי הידוע מאסטר שנטידווה – "מדריך ללוחם הרוח", Bodhisattvacharyavatara. בקורס זה נעסוק באימונים המוקדמים הדרושים ללוחם הרוח השואף להביא את עצמו ואת שאר הברואים להארה המושלמת של הבודהה. נשמע על מעלותיה המדהימות של דרך חיים זו, שתחילתה בהבאת אושר וחכמה לחיינו, וסופה בעונג המושלם של הבודהה. נלמד כיצד להסיר מכשולים העלולים לצוץ בדרך, וכיצד לגרום לתנאים התומכים בדרך נפלאה זו, ועוד – כל זה מפי אחד מענקי הרוח הגדולים בעולם. עם ביאורו של גיילצב ג'ה "שער הכניסה לילדי המנצחים".

מבוסס על שיעוריו של גשה מייקל רואץ'
בתרגומה והגשתה במקור של לאמה דבורה-הלה

עִיר

גבעתיים

ימי לימוד

שישי: 09:00-11:30

מועד תחילת הלימוד

01/03/2019

מורים

איתי ריכטר

איתי ריכטר-מורה לדהרמה- בודהיזם טיבטי

מספר טלפון:

0544206258

אודות המורה

איתי החל את לימודיו בדהרמה בשנת 2009 מתוך מטרה לשלב רוחניות בסטאראפים בהם היה מעורב. מאז העמיק את לימודי הבודהיזם ואסיה הקלאסית, ולימודי מסורת היוגה. היום תלמיד של לאמה דבורה-הלה, במרכז הרוחני בערבה. חבר פעיל בעמותת שיטה וחכמה. בין היתר מוצא עצמו מנגן בגיטרה, שר וכותב מערכונים.  

המורה מספר:

אין ספק שדרך יחודית זו, שונה מכל הדרכים הרוחניות בהם פסעתי. גם בהיקף החומר שלה, וגם בשלמות שלה. בהדרגה איפשרתי ללימוד לחלחל לרובדים שונים בחיי, ולתדהמתי בכל פעם שפעלתי לפי ההנחיות, הגיעו תוצאות נפלאות ביותר. כך הצלחתי בהדרגה, ליצור טרנספורמציה בתחומים כגון: כסף, תעסוקה, זוגיות, מגורים, שיפור מערכות יחסים עם קרובי משפחה, ועוד. לכן, לאור ההצלחות החוזרות והעיקביות, אני מוקיר תודה עמוקה למורתי שבזכותה הגיע אלי כל הטוב הזה, ולשושלת המורים הנפלאה והאותנטית של מתרגלים שהביאו לימוד זה מידי קדם עד אלי.

רקפת בנימיני

מספר טלפון:

0522947343

אודות המורה

אמא לשני ילדים בוגרים. בעלת תואר שני במנהל עסקים. מנהלת 2 סניפים במרכז לטניס בישראל תל אביב.. משתמשמת בספורט ככלי לשינוי חיים

המורה מספר:

הלימוד שינה את חיי ואת השקפת עולמי. דברים שלא תפקדו בחיי במשך שנים רבות החלו להשתנות. התחלתי להתייחס לאחרים כמו שהייתי רוצה שיתייחסו אלי. הפכתי להיות הרבה יותר מפרגנת, מעצימה, סבלנית ומתחשבת. הלימוד פתח לי דרך להיטיב עם הזולת ולהיות אדם טוב יותר.