אודות הקורס שקבוצה זו לומדת

קורס ACI מס' 4: הוכחת חיי עתיד

שלב ראשון בלימודי Pramana, לוגיקה בודהיסטית.

קורס זה מבוסס על החיבור על התפיסה התקפה Pramana Varttika מאת מאסטר דהרמקירטי, אחד הכתבים המרכזיים ביותר בספרות המהיינה הבודהיסטית, עם הביאור של גילצב ג'ה "אור על הדרך לחופש", וכן עטרת המחשבה הנכונה על הביאור לתפיסה התקפה, מאת גשה וונגצ'וק . נלבן שאלות כגון: מהי תפיסה תקפה ומה איננו תפיסה תקפה, למי יש תפיסה תקפה וכיצד מתפתחת חמלה? מה טיבו של ידע כל? כיצד נוכל להיווכח באמיתותם של דברים החבויים מתפיסת חושינו, וכן נביא הוכחות להמשכיות התודעה לאחר המוות, והסבר מפורט של הגורמים להשארות בסמסרה או ליציאה ממנה. קורס זה מקנה לתלמיד כלים חשובים ביותר להבנה של הדהרמה, לברור ספקות, ולהעמקת הביטחון בדרך מדהימה זו להארה.

מבוסס על שיעוריו של גשה מייקל רואץ'
בתרגומה והגשתה במקור של לאמה דבורה-הלה

עִיר

חיפה

ימי לימוד

שני: 18:30-21:00

מועד תחילת הלימוד

17/06/2019

מורים

גבי בלן

מספר טלפון:

054-8338915

אודות המורה

אני תלמידה של לאמה דבורה הקדושה כבר 4 שנים. התחלתי למודי הדהרמה משנת 2010. הלימודים התקיימו בבית של יעל פלר בחיפה. היא לימדה אותי את חלק גדול של קורסים ACI.

המורה מספר:

ללא ספק שהלימוד חודר יותר עמוק, ההבנה מתעצמת, ויש שמחה להפגיש את הדהרמה עם כמה שיותר אנשים. ללא ספק שהשפה שלי היא שפה של דהרמה.

ליאורה גולדמן

מספר טלפון:

050-6242790

אודות המורה

למדתי בסנגהה של חיפה אצל המורה יעל פלר הלה מס שנים, למדתי מספר קורסים מתקדמים במואה אצל לאמה דבורה הלה, למדתי בשנית מספר קורסים אצל גבי בלן הלה והתחלתי בימים אלה ללמוד את קורס 15 עם צ'ונדרון היקרה. כיום מלמדת בחיפה עם גבי בלן הלה. הלימודים מתקיימים בביתי. אינני משתתפת בלימודי הטנטרה.

המורה מספר:

הלימוד הפך אותי ליותר שמחה עם תובנה שהעתיד תלוי בעשייה, בדיבור ובמחשבה שלי בהווה ולכן יש לי שליטה מסוימת על עתידי (מה שלא תלוי בי מתי הזרעים יבשילו)