אודות הקורס שקבוצה זו לומדת

קורס ACI מס' 3: מדיטציה על-פי המסורת הטיבטית

שלב שני בלימודי ה-Lam Rim, הדרך המדורגת להארה

קורס זה מבוסס ברובו על חיבורו הידוע של Master Kamalashila מן המאה השמינית לספירה, ועל ה- Lam Rim Chen Mo. הוא מפרט אספקטים שונים של מדיטציה מתוך כוונה להכין את התלמיד לתרגול רציני בריטריט אינדיבידואלי ובחיי יום-יום. נתאר צורות שונות של מדיטציה במסורת הטיבטית, אופן המדיטציה, בעיות נפוצות במדיטציה ופתרונן, והשלבים השונים שבדרך לפתח יכולת מדיטטיבית טובה, כפי שאלו תוארו על ידי Trijang Rinpoche, מורהו של הדלאי לאמה הנוכחי ושל Khen Rinpoche. כמו כן נתרגל נושאי מדיטציה במסורת ההכנה לטנטרה של ה-Lam Rim על פי Je Tsongkapa בחיבורו "מקור כל חסדי", עם ביאורו של פבונגקה רינפוצ'ה בספרו "הכנה לטנטרה".בנוסף כלולה מדיטציה ייחודית של Guru Yoga לצבירת חסד רב בליבנו, על פי התפילה הידועה "אלפי מלאכים", ואשר מרכיביה השונים נחשבים חיוניים להצלחה למי שבוחר בדרך המדיטציה להתפתחות רוחנית.

מבוסס על שיעוריו של גשה מייקל רואץ'
בתרגומה והגשתה במקור של לאמה דבורה-הלה

עִיר

גובר, כפר סבא

ימי לימוד

ראשון: 19:30-22:00

מועד תחילת הלימוד

06/01/2019

מורים

רותי וינוגרד

מספר טלפון:

054-5446660

אודות המורה

פגשתי את הלימוד הבודהיסטי בשנת 2007 ומאז אני לומדת ומתרגלת. את קורסי ה- ACI למדתי בעיקר מפי דורית הלה האהובה. התחלתי ללמד את קורסי ה- ACI בשנת 2014 ואני נהנית מכל רגע. היום, תלמידה של לאמה דבורה הלה בלימוד המתקדם.    

המורה מספר:

הגעתי ללימוד לאחר חיפוש ארוך של משמעות כששמעתי על קארמה וריקות החלטתי לקחת אחריות על חיי מתוך ההבנה שהמציאות שלי בכל רגע נקבעת ממעשי דבורי ומחשבותי בעבר.