אודות הקורס שקבוצה זו לומדת

קורס ACI מס' 1: שלוש הדרכים העיקריות

שלב ראשון בלימודי ה-Lam Rim, הדרך המדורגת להארה.

קורס זה מהווה סקירה מצויינת של כל הדרך הבודהיסטית. כל הקורסים הבאים מהווים פירוט של הרעיונות המוצגים בקורס זה.

הקורס מתבסס על הטקסט "שלוש הדרכים העיקריות" שנכתב על ידי ג'ה צונגקאפה שחי בטיבט במאה ה-14, ואשר נחשב לאחד מגדולי חכמי הבודהיזם שחיו אי פעם, ועל ביאורו של פבונגקה רינפוצ'ה, מורה טיבטי דגול שחי במאה ה-20. גשה מייקל רואץ', שערך את הקורס והספר המתלווה אליו, הסתמך גם על לימודו וחכמתו של מורהו, קן רינפוצ'ה גשה לובסנג תרצ'ין.

מבוסס על שיעוריו של גשה מייקל רואץ'
בתרגומה והגשתה במקור של לאמה דבורה-הלה

עִיר

כפר יחזקאל

ימי לימוד

שלישי: 18:30-21:00

מועד תחילת הלימוד

04/09/2018

מורים

הילית דותן

מספר טלפון:

0543001991

אודות המורה

תלמידתה של לאמה דבורה-הלה. מתרגלת ומלמדת בודהיזם טיבטי. מנחת קבוצות, מאמנת לתעסוקה, מימוש ואושר. מדי פעם גם מדריכת מסעות בעולם.

המורה מספר:

הלימוד של הבודהיזם הטיבטי שינה את חיי. הכרתי חוכמה עמוקה, ספוגה בחמלה גדולה. דרך שלמה המובילה לאושר נשגב ומופנה לכל מי שמעוניין. דרך זו מקורה בשושלת אותנטית של מורים מוארים ומגיעה עד לבודהה. זכות גדולה נפלה בחלקי לקבל את הדהרמה הנפלאה בצורה הטהורה ביותר ממורה נדירה- לאמה דבורה הלה, שתרגמה עבורנו כתבים בצורה כה בהירה ואף ערכה אותם לשיעורים המותאמים לצורת הלימוד שלנו, כאן בישראל.

התהליך הנפלא והעמוק שאני עוברת תוך כדי העמקה בלימוד אינו עבורי בלבד, להפך, כל מהותו הוא להעביר הלאה כדי לעזור לכל הברואים ללמוד להפחית את הסבל ולהגביר את האושר עד למצב האולטימטיבי של ההארה.