אודות הקורס שקבוצה זו לומדת

סדנת מדיטציה: לו ג'ונג – אימון התודעה 4

סדנה זו מבוססת על הלו ג'ונג "גלגל הלהבים"
מאת המאסטר ההודי דהרמה רקשיטה.

על פי אמונה עתיקה, הטווסים ניזונים מרעל והוא זה שמייצר את יופיים. זהו התרגול של הטווס לחיסול הרעל – הנגעים הרוחניים הממררים את חיינו, ולפתיחת הלב. זהו תרגול נועז, שכן נחוץ עוז רב להרוס את החומות המקיפות את לבנו ואשר חוסמות אותנו מלאהוב את האנשים שסביבנו. תרגול זה מלמד כיצד לגייס כוחות ולשחוט את השדים של רגשות שליליים אשר שוכנים בקרבנו ומונעים את אושרנו. לימוד זה, אם יתורגל היטב, עשוי לקדם אותנו במהירות רבה לקראת מצב שבו לא נהיה יותר מעונים על ידי נגעים רוחניים, ולאהבה מתמדת וחיה כלפי כל היצורים והאנשים.

חיבור זה, לו ג'ונג לפיתוח הלב הטוב, הוענק ללורד אטישה (982-1052) על ידי המאסטר ההודי דהרמה רקשיטה. הלקט שמובא כאן לקוח מגרסה המצויה בדהרמסלה, במהדורה של הטקסט אסופה של כתבי "לו ג'ונג לפיתוח הלב הטוב".

 בהשראת שיעוריהם של לאמה קריסטי מקנאלי, גשה מייקל רואץ' ועוד
תרגום, עריכה והגשה במקור של לאמה דבורה-הלה

עִיר

רמת השופט

ימי לימוד

חמישי: 12:00-14:30

מועד תחילת הלימוד

28/04/2022

מורים

לובסנג קדרין

מספר טלפון:

0507481498

אודות המורה

שמי  לובסנג קדרין, תלמידה של לאמה דבורה הלה החל מ 2009, ונזירה משנת 2015. אימא לשלושה ועובדת בטיפול באמצעות אומנות בקהילה לנגמלים מסמים ואלכוהול.

המורה מספר:

הבנתי שאין מה לחפש מחוץ ללימוד ולתרגול ורציתי לפנות את עצמי ולהתמקד ולהתמסר לתרגול. הבנתי שהאושר לא נמצא בדברים החיצוניים כמו זוגיות, טיולים לחו"ל וכדומה ובעקבות זאת לקחתי את נדרי הנזירות. הלימוד הפך מאד אינטגרלי בחיים שלי, מצאתי שם את התשובות הנכונות ביותר עבורי בכל תחום ותחום בחיי לרבות משפחה, עבודה וכדומה.

אתי דרעי

אתי דרעי-מורה לדהרמה- בודהיזם טיבטי

מספר טלפון:

052-7452576

אודות המורה

אתי דרעי, תלמידה של לאמה דבורה מזה כשבע שנים. לומדת במרכז רוחני ערבה בארבע השנים האחרונות. עובדת סוציאלית במקצועה, אמא לארבעה וסבתא.

המורה מספר: