אודות הקורס שקבוצה זו לומדת

סדנת מדיטציה: לו ג'ונג – אימון התודעה 1

סדנה זו מבוססת על הלו ג'ונג "שמונה לאימון תודעה" מאת דורג'ה סנגייה

תורת הלוֹ-ג'וֹנג הגיעה לידינו דרך חכמי הקַדַמְפָּה, מימי ראשית הבודהיזם בטיבט. במשך מאות שנים נשמרה תורה זו בסוד. מסך הסודיות הוסר בסופו של דבר עקב הכרת ערכו הרב של הלו-ג'ונג לעוסק בו ותרומתו הרבה להתפתחותו הרוחנית, והחשש שהסודיות תביא לאבדן המסורת. לו-ג'ונג מלמד שיטות אימון ומדיטציות לפיתוח הלב הטוב, לפיתוח חמלה ואהבה לכל הסובבים אותנו, ולפיתוח תודעת הארה. תרגול סדיר של לו ג'ונג מביא לאושר רב ושמחה. במהלך הסדנה נתוודע לאחד מן הטקסטים הידועים ביותר ממסורת עתיקה ונפלאה זו: "שמונה לאימון תודעה".

מבוסס על שיעוריו של גשה מייקל רואץ'
בתרגומה והגשתה במקור של לאמה דבורה-הלה

עִיר

רחובות

ימי לימוד

שני: 19:00-21:00

מועד תחילת הלימוד

30/07/2018

מורים

עופרה בן ציון

מספר טלפון:

אודות המורה

גרה בשמחה בנס ציונה, נשואה, אימא וסבתא. כיום גמלאית. בעברי רואת חשבון ויועצת עסקית, מנהלת כספים ודירקטורית. פעילה בעמותה שהקמתי "נושמים לרווחה" שחבריה מתנדבים בתרגול מדיטציה עם מטופלים, צוות רפואי ומלווים בבתי חולים. מלמדת עם חברתי נטליה קבוצה מקסימה ברחובות.

המורה מספר:

הגעתי ללימודי הדהרמה בעקבות קורס " להב היהלום" לעסקים, לפני כ10 שנים. הלימוד תורם לי לרוגע ומיקוד אורך רוח ונדיבות שמגבירים את אושרי. וכן לשיפור יחסיי עם משפחה וחברים. הלימוד עזר לי מאד כשחליתי בסרטן והתמודדתי עם טיפולים וכאבים. מורתי לאמה דבורה הלה והקהילה המגובשת והתומכת עזרו לי בתקופה קשה זו בצורה בלתי רגילה.

נטליה סטרוסלסקי

מספר טלפון:

0546375766

אודות המורה

נשואה, אימא וסבתא. כיום עוסקת רק בפעילויות דהרמיות, מתנדבת בעמותה "שיטה וחוכמה"  בתחומים שונים ובעזרה לזולת. מורה ליוגה, בוגרת מיל"י. בעבר מורה לאנגלית במכון וויצמן למדע, וגם מטפלת הוליסטית השיטות שונות כמו EFT ועוד... תלמידה של לאמה דבורה הלה מ2011, לומדת עם הלאמה היקרה במסלול המתקדם במואה. המפגש עם הדהרמה שינה את חיי, הכניס משמעות עמוקה, פתח את לבי, נתן לי השקפת העולם שמחזירה לי את הכוח : נותנת לי את הכלים לייצר את המציאות שלי במקום להיות קורבן של נסיבות.  דהרמה מהווה מקלט רוחני אמיתי בשבילי.

המורה מספר:

דהרמה מביאה אור, עומק ומשמעות לחיי שלא ידעתי קודם.