אודות הקורס שקבוצה זו לומדת

סדנת מדיטציה: השלמות של חדוות המאמץ

פיתוח שמחה ומשמעות בחיינו, על פי המדריך ללוחם הרוח מאת מאסטר שנטידווה

 

בסדנה זו נלמד מפי נסיך הבודהיסטוות, מאסטר שנטידווה, כיצד להביא לשלמות את המעלה הרוחנית הנעלה של חדוות המאמץ. הפרק בא ללמדנו ליצור שמחה ומשמעות במעשינו, בחיינו, ובתרגול הרוחני שלנו, ולהתגבר על מצבים דכאוניים ורפיון ידיים. כישורים אלו חיוניים למתרגל הרציני בדרכו להארה. הקורס מבוסס על פרק 7 מן הספר Bodhisattvacharyaavatara, "המדריך ללוחם הרוח", של החכם הבודהיסטי הידוע מאסטר שנטידווה (שפירוש שמו מלאך השלום), הנחשב לאחד מענקי הרוח שבכל הזמנים, וספרו הוא מן הידועים ביותר בתרבות המהיינה הבודהיסטית, עם ביאורו של Master Prajnakaramati. הספר מונה שיטות אשר יושמו בהצלחה על ידי דורות רבים של מתרגלים.

על פי שיעוריו של גשה מייקל רואץ' ולאמה מארוט
בתרגומה והגשתה במקור של לאמה דבורה-הלה

עִיר

רחובות (הקשבה להקלטות)

ימי לימוד

שני: 18:00-20:00

מועד תחילת הלימוד

18/07/2022

מורים

עופרה בן ציון

מספר טלפון:

אודות המורה

גרה בשמחה בנס ציונה, נשואה, אימא וסבתא. כיום גמלאית. בעברי רואת חשבון ויועצת עסקית, מנהלת כספים ודירקטורית. פעילה בעמותה שהקמתי "נושמים לרווחה" שחבריה מתנדבים בתרגול מדיטציה עם מטופלים, צוות רפואי ומלווים בבתי חולים. מלמדת עם חברתי נטליה קבוצה מקסימה ברחובות.

המורה מספר:

הגעתי ללימודי הדהרמה בעקבות קורס " להב היהלום" לעסקים, לפני כ10 שנים. הלימוד תורם לי לרוגע ומיקוד אורך רוח ונדיבות שמגבירים את אושרי. וכן לשיפור יחסיי עם משפחה וחברים. הלימוד עזר לי מאד כשחליתי בסרטן והתמודדתי עם טיפולים וכאבים. מורתי לאמה דבורה הלה והקהילה המגובשת והתומכת עזרו לי בתקופה קשה זו בצורה בלתי רגילה.