אודות הקורס שקבוצה זו לומדת

סדנת מדיטציה: להרוג את הכעס

פיתוח אורך רוח, על פי המדריך ללוחם הרוח מאת מאסטר שנטידווה

בסדנה זו נלמד מפי נסיך הבודהיסטוות, מאסטר שנטידווה, כיצד להביא לשלמות את המעלה הרוחנית הנעלה של אורך רוח – היכולת שלא להתכעס במצבים קשים, לנוכח עוינות, וכאשר מתעוררים קשיים בדרך הרוחנית. פיתוח יכולת זו הוא גם בעל השפעה מבורכת הסביבה, ומביא בהדרגה לרגיעה בכל מעשי איבה בסביבת המתרגל. הקורס מבוסס על הספר Bodhisattvacharyaavatara, "המדריך ללוחם הרוח", של החכם הבודהיסטי הידוע מאסטר שנטידווה (שפירוש שמו מלאך השלום), הנחשב לאחד מענקי הרוח שבכל הזמנים, וספרו הוא מן הידועים ביותר בתרבות המהיינה הבודהיסטית, עם ביאורו של Master Prajnakaramati. הספר מונה שיטות אשר יושמו בהצלחה על ידי דורות רבים של מתרגלים.

מבוסס על שיעוריו של גשה מייקל רואץ'
בתרגומה והגשתה במקור של לאמה דבורה-הלה

עִיר

שלושת היהלומים, תל אביב

ימי לימוד

שני: 19:00-22:00

מועד תחילת הלימוד

29/10/2018

מורים

יורם כהן

יורם כהן-מורה לדהרמה- בודהיזם טיבטי

מספר טלפון:

0543972559

אודות המורה

בן 57, נשוי + 2. תואר MBA  מאוניברסיטת ניו-יורק (NYU) במימון ומסחר בינלאומי. תלמיד של לאמה דבורה-הלה וגשה מייקל רואץ'. לומד ומתרגל בודהיזם משנת 2008. עוסק במסחר ביהלומים. ללמד ולהעביר את הדהרמה לאחרים, מהווה את הסיבה הקארמית שאני עצמי אמשיך לתרגל ולקבל לימוד מהמורים שלי וכמו כן מייצר את החיבור הישיר עם שושלת המורים שלי.  

המורה מספר:

הלימוד והתרגול שינו את תפישת עולמי במובן הזה שדברים לא מתרחשים בעולמי במקרה; האחריות המלאה היא שלי, ומכאן גם האפשרות לשליטה מלאה בחיים שלי.

מור שמגר

מספר טלפון:

0522765926

אודות המורה

מור שמגר, סמנכ"ל פיתוח עסקי של קבוצת חברות בתחום המתכת. חברת נשיאות התאחדות התעשיינים, יו"ר פורום נשים ואמינה שיש לנו אחריות לעשות למען אחרים. התחלתי את לימודי בשנת 2011 בסדנה ייחודית שנקראת להרוג את הכעס. מאז  ארחתי בביתי קבוצת לימוד, חברה בצוות הקמת המרכז הרוחני העירוני שלושת היהלומים. אימא לשניים, בת 26 ובן 21.    

המורה מספר:

הלימוד שינה את חיי. לחלוטין. בעיקר אני רואה את זה בעבודה. היום אני מחפשת את הדרך שלי הייחודית בין לחיות בעולם העסקי ובין העולם הפנימי הרך והפגיע יותר. יחסי עם הורי ואחותי השתפרו ללא היכר ואפילו עם ילדי, אחרי מהמורות לא קטנות, יש רגיעה ויותר הרמוניה.