אודות הקורס שקבוצה זו לומדת

סדנת מדיטציה: טונג לן, נתינה ולקיחה

פיתוח חמלה במסורת הלו ג'ונג

מדיטציית הטונג לן היא חלק ממסורת הלו-ג'ונג (התמרת התודעה) של הבודהיזם הטיבטי, ששרשיה במשנתו של הבודהה. מסורת זו נשמרה בסוד, והוחל ללמדה בפומבי בטיבט לפני כ-800 שנה. תרגול מדיטציית הטונג לן מפתח גישה חומלת ואוהבת לכול הבאים עמנו במגע, במיוחד אלו שעמם יש לנו קשיים. מדיטציה זו נפלאה כשיש מחלה, ומביאה אושר רב ללבנו. זוהי גם שיטה נפלאה לצבור חסד, ובעלת חשיבות מיוחדת בזמן המוות.

מבוסס על שיעוריו של גשה מייקל רואץ'
בתרגומה והגשתה במקור של לאמה דבורה-הלה

עִיר

שלושת היהלומים, תל אביב

ימי לימוד

שני: 19:00-22:00

מועד תחילת הלימוד

27/08/2018

מורים

יורם כהן

יורם כהן-מורה לדהרמה- בודהיזם טיבטי

מספר טלפון:

0543972559

אודות המורה

בן 57, נשוי + 2. תואר MBA  מאוניברסיטת ניו-יורק (NYU) בממימון ומסחר בינלאומי. תלמיד של לאמה דבורה-הלה וגשה מייקל. לומד ומתרגל בודהיזם משנת 2008, ומלמד משנת 2010. עוסק במסחר ביהלומים להעביר את הדהרמה לאחרים, מהווה את הסיבה הקארמית שאני עצמי אמשיך לתרגל ולקבל לימוד מהמורים שלי; ומייצר את החיבור הישיר עם שושלת המורים שלי.  

המורה מספר:

הלימוד והתרגול שינו את תפישת עולמי במובן הזה שדברים לא מתרחשים בעולמי במקרה; האחריות המלאה היא שלי, ומכאן גם האפשרות לשליטה מלאה בחיים שלי.

מור שמגר

מספר טלפון:

0522765926

אודות המורה

מור שמגר, סמנכ"ל פיתוח עסקי של קבוצת חברות בתחום המתכת. חברת נשיאות התאחדות התעשיינים, יו"ר פורום נשים ואמינה שיש לנו אחריות לעשות למען אחרים. התחלתי את לימודי בשנת 2011 בסדנה ייחודית שנקראת להרוג את הכעס. מאז  ארחתי בביתי קבוצת לימוד, חברה בצוות הקמת המרכז הרוחני העירוני שלושת היהלומים. אימא לשניים, בת 26 ובן 21.    

המורה מספר:

הלימוד שינה את חיי. לחלוטין. בעיקר אני רואה את זה בעבודה. היום אני מחפשת את הדרך שלי הייחודית בין לחיות בעולם העסקי ובין העולם הפנימי הרך והפגיע יותר. יחסי עם הורי ואחותי השתפרו ללא היכר ואפילו עם ילדי, אחרי מהמורות לא קטנות, יש רגיעה ויותר הרמוניה.