אודות הקורס שקבוצה זו לומדת

קורס ACI מס' 1: שלוש הדרכים העיקריות

שלב ראשון בלימודי ה-Lam Rim, הדרך המדורגת להארה.

קורס זה מהווה סקירה מצויינת של כל הדרך הבודהיסטית. כל הקורסים הבאים מהווים פירוט של הרעיונות המוצגים בקורס זה.

הקורס מתבסס על הטקסט "שלוש הדרכים העיקריות" שנכתב על ידי ג'ה צונגקאפה שחי בטיבט במאה ה-14, ואשר נחשב לאחד מגדולי חכמי הבודהיזם שחיו אי פעם, ועל ביאורו של פבונגקה רינפוצ'ה, מורה טיבטי דגול שחי במאה ה-20. גשה מייקל רואץ', שערך את הקורס והספר המתלווה אליו, הסתמך גם על לימודו וחכמתו של מורהו, קן רינפוצ'ה גשה לובסנג תרצ'ין.

מבוסס על שיעוריו של גשה מייקל רואץ'
בתרגומה והגשתה במקור של לאמה דבורה-הלה

עִיר

קבוצת שילר

ימי לימוד

רביעי: 17:30-19:30

מועד תחילת הלימוד

03/03/2021

מורים

נטי שמעיה

מספר טלפון:

0505737831

אודות המורה

בת 55 מתגוררת בקבוצת שילר( ליד רחובות)ואם לשתי בנות . מרצה באקדמיה לאמנות ועיצוב בצלאל.תלמידה של לאמה דבורה. מ2015 לומדת בלימוד הגבוהה במרכז הרוחני מואה בערבה.

המורה מספר:

סקרנותי לגבי הלימוד החלה עוד כאשר קראתי שוב ושוב בילדותי את הספר:ציפופו בטיבט״ של הסופרת תמר בורנשטיין לזר, ובבגרותי כאשר נחשפתי לסודות ספר החיים והמתים הטיבטי- אשר הוביל אותי באופן ישיר לפגישה משנת חיים עם הלימוד של מורתי המופלאה לאמה דבורה הלה. לימוד רהוט, מותאם לשפתי, מלא חמלה וחכמה

רן הולצמן

מספר טלפון:

0557425724

אודות המורה

בן 48, אב ל- 3 בנות וחתולה, כיום מתגורר באנגליה (למינגטון). מדען בהכשרתי (מדעי כדור הארץ, הנדסה ופיזיקה), פרופסור באוניברסיטת קובנטרי. תלמיד של לאמה דבורה מאז 2013, מ- 2015 במרכז הרוחני מואה בערבה.

המורה מספר:

הגעתי ללימוד מתוך שילוב של סקרנות אינטלקטואלית עם רצון למצוא דרך לשפר את איכות חיי הרגש שלי ויחסי עם סביבתי. הלימוד הנפלא של לאמה דבורה הלה שמנגיש את חוכמת הבודהיזם בשפתנו ובאופן המותאם לזמננו בהדרגה פותח לי צוהר לדרך חיים טובה, נעימה, ומשמעותית יותר מכפי שיכולתי לדמיין בעבר.